niedziela, 18 marca 2012

Programowanie pilota w kluczyku centralnego zamka - Ford Modeo MK1, MK2, MK3, MK4, Focus, Fiesta.

                     Rozkodował ci się kluczyk, a dokładniej pilot w kluczyku od centralnego zamka w Fordzie Mondeo MK1, MK2, MK3 lub MK4  lub w Fordzie Fiesta, Fokus?  "Naciskam przycisk pilota, a samochód nie reaguje?" Też tak miałem kilka razy.
                         Inne marki: Opel, VW, Fiat, Renault, Citroen
                    - artykuł też może pomóc. Przeczytaj!


Na początek ważna uwaga!
Nie mówimy tutaj o rozkodowanym kluczyku do uruchamiania silnika Forda czyli o kodzie do immobilizera.
             Artykuł opisuje problem z nie działającym pilotem sterującym centralnym zamkiem w drzwiach Forda Mondeo. Jedno i drugie znajduje się w kluczyku ale dotyczy innych systemów.
               Poniższy opis może też być przydatny także posiadaczom Forda: Fiesta, Escort, Focus gdyż samochody te bazują na tych samych lub podobnych systemach centralnego zamka. Być może przyda się także posiadaczom inny marek: Opel, VW, Fiat, Renault, Citroen - można spróbować jeśli nic innego nie pomogło.
                                          Możesz zaoszczędzić nawet 200 zł

                 Pilot w kluczyku mógł się rozkodować w czasie wymiany baterii jeśli robiłeś to zbyt długo lub gdy bateria się dawno rozładowała, a ty jej nie wymieniłeś od razu. Może też tak się zdarzyć jeśli przypadkiem w kieszeni przycisk pilota był cały czas wciśnięty.
                 Jeśli masz ten problem z pilotem do centralnego zamka w samochodzie to w pierwszej kolejności zajrzyj do instrukcji. Zwykle jest tam opis jak zakodować pilota do sterowania centralnym zamkiem samochodu.

                Jeśli to nie pomoże to zostanie serwis autoryzowany Forda w miastach Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Częstochowa, Łódź lub w miastach powiatowych i tam skasują nas za prostą usługę 140-200 zł i z pewnością serwisanci nie zdradzą Wam pewnej tajemnicy.

                Otóż problem który macie z rozkodowanym kluczykiem - właściwie pilotem w kluczyku - Forda Mondeo MK1, Mk2, MK3 lub MK4 wcale może nie dotyczyć kluczyka i pilota w kluczyku ale może to być problem w komputerze samochodu.

                Problem ten jest bardzo łatwo usunąć. W 90% przypadków nie trzeba nic kodować, nasz pilot nie uległ rozkodowaniu i kluczyk nie wymaga ponownego zakodowania ani pilot w kluczyku też nie musi być kodowany.
              Zanim zaczniesz kodować kluczyk lub pilota w kluczyku Forda Mondeo, Forda Focus, Forda Fiesta lub będziesz chciał udać się do serwisu autoryzowanego aby zakodować pilota i wydać 200 zł to najpierw zrób sam prostą operację. To trwa chwilę, a może pomóc. Skorzystaj z porady.W takiej sytuacji możesz skorzystać z porady, która
powinna Ci pomóc i pozwolić zaoszczędzić nawet 200 zł.

              MI  POMOGŁO KILKA RAZY, A WCZEŚNIEJ NIESTETY
NIE POTRZEBNIE JEŹDZIŁEM DO SERWISÓW I NIGDY MI NIE ZDRADZILI, ŻE NAPRAWA TRWAŁA KILKADZIESIĄT SEKUND, A PŁACIŁEM 120 -200 ZŁ.
DLATEGO WIEM, ŻE WARTO SPRÓBOWAĆ I SKORZYSTAĆ Z MOJEJ PORADY.
           JAK NIE POMOŻE TO ZAWSZE MOŻESZ SPRÓBOWAĆ ZAKODOWAĆ SAMEMU PILOTA LUB UDAĆ SIĘ OSTATECZNIE DO SERWISU.
                  Moją poradę możesz uzyskać nie za 200 zł, ani za 140 zł, ani za 100 zł.
Możesz ją uzyskać za jedyne 10 złSam wykonasz prostą czynność w kilka minut.
 Jeśli nie pomoże to wtedy będziesz wiedział, że serwis i większy wydatek jest konieczny. Ale najpierw skorzystaj z prostego sposobu.
 
* **  KUP PORADĘ - zapłać kartą jedynie 10 zł.
Podaj swój adres e-mail poniżej i kliknij Kup Teraz.
Po wpłynięciu wpłaty otrzymasz maila z poradą lub zostaniesz przeniesiony do strony z poradą. Płatność kartą obsługuje system PayPal.
 

Wpisz adres e-maila


 
*** LUB Przelewem Online poprzez DotPay
 
     
 
 
 
 Masz pytanie do Autora - napisz : crisso@t-mobilemail.pl

Nasze polecane linki :
Trampoliny-huśtawki-zjeżdżalnie
Porady wszelkie
Złote Zegarki
Salon-Jubiler-Biżuteria
Napisz komentarz lub zadaj pytanie, na które nie znalazłeś jeszcze odpowiedzi:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz